| pinksweetloverr a întrebat:

Am auzit ca șamponul cu sulf poate ajuta la parul gras. E adevarat?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate sa fie eficient pentru matreata, in privinta scalpului gras depinde de formulare si de cum actioneaza pentru tine. Pentru mine singurele sampoane care imi mentin scalpul normal mai multe zile sunt cele cu zinc pyrithione si ketoconazol.
https://www.youtube.com/watch?v=Ndso5gvqlEc

| Nimeni20192018 a răspuns:

E eficient la Mătreața

| nikoletta a răspuns:

Poate ajuta, insa depinde foarte mult de tipul scalpului tau, nu intotdeauna se potriveste orice functioneaza la altcineva. E important sa fii atenta si blanda cu scalpul tau, sa nu speli parul prea des. Samponul cu sulf e util daca ai matreata, dar asta nu inseamna ca e cel mai bun pentru tine. Incearca si vezi ce efecte are asupra parului tau.
Succes!