| Andreea9222 a întrebat:

Am si eu o intrebare:
A comandat cineva de aici produse de pe site de la AVON? Daca da sunteti multumiti de cum au decurs lucrurile? In cat timp a venit comanda? Cum se face plata?
Ms de ajutor
fundita

2 răspunsuri:
| RaluuRaluu a răspuns:

Cam toata lumea comanda produse avon de aici. Poi e un reprezentant avon care iti da catalogul. tu alegi produsele ii sp ce prodesu vrei, in maxim o luna sau mai putin primesti produsele, plata se face tot la reprezentant! Sper ca te+am ajutat

| ynna93 a răspuns:

Comanda se face printr`un reprezentant.iei catalogu alegi produsu.si comanda vine dupa 3 zile sau 2 depinde de ce fel de comanda este.prin curier sau prin posta, cand iti da persoana la care ai comandat produsu ii platesti, sau desigur ai o perioada de 16 zile in care ii poti inapoia banii te descurci tu cu ea...sunt foarte multumita de produsele de la avon si foarte multe persoane le folosesc.ii bat pe cei de la oriflame/ladyes.si altele.eu ti le recomand cu incredere pe toate.