| any_3631 a întrebat:

As vrea sa devin reprezentant oriflame. Dar nu stiu cum... ma puteti ajuta voi?

39 răspunsuri:
| danuu_4423 a răspuns:

Buna! te pot inscrie eu! suna-ma la 0744772274 ! sau id: dulce_danutza97 te-am pwpat :*

| Oriflame_5293 a răspuns:

Intra pe www.prodottioriflame.it si acolo ai toate informatiile.In plus daca te inscrii pe acest site vei putea sa castigi premiile oferite doar pe acest site.

| nadya_2046 a răspuns:

Daca vrei te pot recomanda eu unui reprezentant mai mare :* pink_nadu_pink daca vrei vorbim pe mess

| nadya_2046 a răspuns:

Cunosc un reprezentant mai mare :pink_nadu_pink
vorbim mai multe

| MariaB04 a răspuns:

E mai simplu decat crezi da simplu click pe acest link si completezi datele si devi automat reprezentant! http://ro.oriflame.com/......tion.jhtml

| lili18 a răspuns:

Incriu fete ca reprezentant Oriflame pentru detalii id erofeililiana http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/......1547_n.jpg

| lili18 a răspuns:

Incriu fete ca reprezentant Oriflame pentru detalii id erofeililiana

| Lavinia_9609 a răspuns:

Ai reusit sa devii reprezentant Oriflame?

| Costîn_Anca_1988 a răspuns:

Te pot ajuta de vrei inca