| lolo23 a întrebat:

Ati comandat pana acum produse elf? Cum vi se par? In cate zile vine comanda? big grin

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Din cate stiu elf fabrica ulei de motor si piese pentru masini.

| di3tri a răspuns:

Da! Sunt produse acceptabile in general si extraordinare raportat la pret big grin Cele mai bune sunt variantele studio si mineral ( mai bune decat cele clasice). Iar pensulele sunt foarte bune. Ocomanda vine in 5-7 zile lucratoare. Sa comanzi, merita investitia big grin

| anutza a răspuns:

Flayer http://ro.oriflame.com/products/flip-flyer.jhtml?id=FF-111305

e-mail ln_anamaria@yahoo.com

Bucuresti

| Bianca_2202 a răspuns:

Marfa vine in 5 zile lucratoare:*