| JustLauren a întrebat:

am 3 intrebaribig grin
1.cum se impleteste spic?
2.cum se impleteste in 4?
3.cum si inpleteste in 5, 6, 7, etc?
ma refer la parbig grin
ajuta ceva daca stiu sa impletesc in 3?:S

18 răspunsuri:
| danky a răspuns:

Nu te ajuta la nimic acum inainte da era importat sa stii sa impletesti bunicu meau stia sa impleteasca si in 12

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa bine se impleteste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte simplu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu sa fac parul spic...nu te ajuta la nimic daca sti sa faci parul spic crede-mawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu mai stiu sa impletesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer.cred ca ajut ca ai idee cum se impleteste in 3 macar.Deoarece e bine macar sa stii decat sa nu stii ceva.Deci, ai putea sa inveti si cum sa faci spic si altele, cu ajutorul unor prieteni...Succes la invatat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In 3 implatesti una de sus una de la dreapta si un de la stanga sa implatesti in 4 una de sus una de jos una de la dreapta si una de la stanga la spic nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt baiat si nu stiu sa impletesclaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca sti sa inpletesti in 3 incepi cam din varful capului si tot iei cate putin din par din fiecare parte

| papusikasexy a răspuns:

Trebuie sa iei cate 4 bucati si sa le pui una peste cealaltabig grinbig grin:big grin

| anamaria1_9606 a răspuns:

Eu trebuie sa invat sa impletesc,,,,,,,,, cauta si tu pe www.youtube.com