| mihaelamadalina a întrebat:

Buna!
Are ceva daca din doua in doua zile folosesc balsamul? https://www.google.co.in/......ps?/search

Răspuns Câştigător
| Denisuca21 a răspuns:

Nu are ce sa faca rau, el hidrateaza.Desi mai sunt si pareri contra! eu il folosesc zilnic si nu mi se usuca niciodata! Decat sa stai cu buzele ca o coaja de cpac, mai bine te dai cu el...

2 răspunsuri:
| xAliya a răspuns:

Il poti folosi si zilnic pentru buze, coate sau mainii, nu dauneaza cu absolut nimic.Din contra iti vei hidrata buzele.

| mihaelamadalina explică:

Urgent laughing))))))