| mariag99 a întrebat:

Imi poate spune cineva daca acesti tenesi sunt originali sau nu? http://tenisitrend.ro/......0-alb.html

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt, ca au sigla pe ei.
Ai mei sunt falsi, ai mei nu au.

| DeeaDyy a răspuns:

Cred ca da, avand in vedere ca de pe acest site cumpara multa lume si nu sunt plangeri

| byabubu a răspuns:

Asa par, dar sunt buni si cei cu 30 de lei ( parerea mea ) laughing.

| Adry05 a răspuns:

Nu cred ca-s originali din moment ce-n Mall am vazut cu 300 de lei. Dar oricum stiu multe persoane care cumpara de pe site-ul asta si-s multumiti, asa ca te sfatuiesc sa iei de aici decat sa dai 3 milioane jumate pe o pereche de incaltaminte.