anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune, va rog, ce parere aveti despre parfumul Olympea? M-ar interesain special longevitatea. Ce ati alege dintre Black Opium si Olympea?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna,

Sincera nu vreau sa vorbesc prostii si fara sa ma uit pe internet mi-se pare ca Olympea este un parfum de Pacco Rabanne. Eu l-am avut si inca il am pentru ca s-a stricat pulverizatorul la el. Infine al meu nu era cel original deoarece m-a acostat un rom ca pfoa ce parfumuri minunate are el, tipu fura de prin aeroporturile din Germania si franta si venea peste 6 luni in Romania. Deci cutia era originala ca in rest era parfum combinat cu apalaughing) dar am cumparat si un Gucci Bamboo si fata de Gucci+apa, Olympea+apa a rezistat mai mult. Ce am achizitionat eu au fost mai ieftine si cica "furate". Infinelaughing deci daca ar fi sa ai parfumul original Olympea spre exemplu crede-ma chiar are un miros placut, floralhappy
Al meu miroase a spirt acuma trebuie sa arunc sticlutelelaughing ca am mutat concentratia parfumul integralhappy

Cat despre Black Opium arata mult mai bine si din cate ma gandesc eu Yves Saint Laurent despre ce vorbim, imi place mult mai mult cum suna tipul decat Pacco Rabannehappy eu sunt draguta, draguta dar prefer chestiile dark si senzuale, yummyhappy Cat despre miros sigur este un miros dulce intr-o sticla de parfum mistica, sau poate este unisex...happy
Olympea este ceva comun miroase precum channel sau orice alt parfum floral. Poate daca alegi Black Opium descoperi o esenta mult mai taretongue