| Rosalinda_7768 a întrebat:

Sapt viitoare ma duc in Eforie Nord. As vrea sa-mi spuneti cat mai multe despre statiunea asta si daca este apa curata! Plsss

6 răspunsuri:
| larisaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa111 a răspuns:

Plaja si apa sunt foarte, foarte curate!

| bianca9422 a răspuns:

Buna!
dupa parerea mea e cea mai ok statiune
eu cu familia mea am mers acolo ani dea randul si a fost foarte ok

happy

| stf a răspuns:

Mai bine te duceai la bulgaritongue

| deyule794 a răspuns:

Apa e curata, nu sunt alge ca in Mamaia straight face plaja este ok, desi in unele locuri e mai ingusta happy singurul lucru care nu imi place in acea statiune sunt numarul de scari care trebuiesc urcate si coborate pentru a pleca si a ajunge pe plajastraight face

| Adelinesmile a răspuns:

E preferata meabatting eyelashes Sincer e genial acolo ^^.

| BoboKitty a răspuns:

Eu din 2004 merg acolo si am venit acum 5-6 zile sunt putine dar foarte putine alge nu ai loc sa pui cearceaful decat pe pietre si mai in margine langa scari si cand cobori pe scari in partea aia e mai curat verisoara mea e acolo si un hotel bun este Vila Ancora balconul tau,aer conditionat,pat mare, piscina poentru copii si adulti, leagane totul la 95 de lei pe noapte si faci cam 2-3 minute pana la plajahappy!