| alina554 a întrebat:

Bună! Știți site-uri din România de unde aș putea achiziționa haine kawaii?

Răspuns Câştigător
| blairelovesmusic a răspuns:

Am mai vazut haine cu scris in japoneza sau in alte limbi asiatice, cu dragoni etc. la H and M, C and A (Am vazut hanorace roz simple fara fermoar acolo, costau 100-70 lei, in magazin, nu stiu daca sunt si online dar nu strica sa cauti), Cropp, Zara.

4 răspunsuri:
| Saiko93 a răspuns:

Poti sa iei de la Nijikon in Bucuresti si parca era pe net. Incearca sa cauti pe google si verifici daca are transport in tara Daca sunt deja in Romania cu atat mai bine.

| BonciuTalent a răspuns:

Da, eu mi-am luat un set de hanorac si pantaloni Ahegao de pe Lightinthebox. Recomand.

| Acidburn1 a răspuns:

Depinde acum la ce te referi cand zici dragut in japoneza. doar sa fie roz? sa aiba hello kitty pe ele ca asa poti gasi si pe eMAG ceva si sa ii bagi stickare si sa ii cosi chestii pe ele

| Macarau a răspuns:

Știu însă