| Zuza50 a întrebat:

Hey stiti site-uri de modele de unghii? La raspunsul cu cele mai multe site-uri dau FUNDA. happy

4 răspunsuri:
| ioanaioana a răspuns:

Imagineamea.info -> Unghii
Sunt foarte multe modele..si pagini

| DragosteDePrimavara a răspuns:

Www.pinterest.com intri in sectiunea cautare si ai mii si mii de modele!

| SaschaM a răspuns:

Http://mypsychonails.blogspot.com la categorii in dreapta ai diverse tipuri de modele - cu glitter, 3 D, picturi sau cu folii. Si in categoria "baza artei pe unghii" ai articole despre tehnici de decor si pensule.

| clody83 a răspuns:

Un site, multe multe idei: http://www.mujer.ro/modele-de-unghii/blog

Have fun! :)