| nikklett a întrebat:

Maine este festivitatea de premiere, insa nu stiu cu ce sa ma imbrac. Sunt fata si nu suport rochiile, deci cu ce as putea sa ma imbrac?
Si cum as putea sa-mi prind parul, tinand cont ca e mega cret si se incurca rapid?

3 răspunsuri:
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Niște haine lejere pentru tine, dar cu care ai arăta bine.

| Andreeush a răspuns:

Ai putea lua o cămașă elegantă.

| DeliNes a răspuns:

Ai putea sa-ti iei un jumpsuit (salopeta eleganta), ori o pereche de pantaloni cu o bluza/camase eleganta. Pentru par, depinde si de ceea ce-ti place: iti poti face o coada (in cazul asta ti-as sugera sa porti si un lantic sau niste cercei), sau poti prinde doar parte de sus a parului ori sa tragi in spate cateva suvite sau sa le impletesti.