| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am comandat o pijama din bumbac si imi este cam fixa. Stiti cumva daca bumbacul se lasa? De miscorat sper ca nu, am sa evit sa-l spal in apa calda etc ce am auzit si eu. Dar de largit se largeste? Daca o port se largeste cu timpul?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bumbacul nu se lasa, dimpotriva, la spalat se mai strange.
Asa-i cand cumperi online masuri chinezesti happy

| darrio2007 a răspuns:

Va intra la apă după prima spălare.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu, daca i ti este fixă nu ai ce sa i faci sa o largesti, este ca si cu un pantof este fix te doare te strînge, degeaba te convinge vînzatoarea ca se va lăsa după ce i porti, ca daca nu e numarul tau nu se va lărgii, fa o cadou sau da o inapoi si cere numarul tau că doar stii ce numar porti.