| dany1128 a întrebat:

Buna! Vreau vă rog sa imi spuneți site-URI cu haine și lucruri ieftine. Mulțumesc!

9 răspunsuri:
| Iuli122122 a răspuns:

Eu in viata am invatat un lucru. Tot timpul am trait in minciuna. Imi luam lucruri ieftine si ma tineau putin.

Spre exemplu luam o pereche de papuci in mai si in iunie erau rupti. De ce? Ah că ma atrăgeau pretul de 49, 99. Si asa ajungeam ca o data la 2 luni să dau 49, 99. Pe an vine frumoasa suma de 599.999. In cazul in care toti erau la 49 lei. Pana cand am zis să iau o pereche la 200 lei si să văd cat ma tine. Surpriza i-am luat in iunie si inca sunt ca noi. Dacă au luat pauză ce a fost cateva zile cand a fost zăpadă. In rest totul ok. Unde am iesit mai ieftin? Fă si tu la fel cu hainele sau cu ce ai nevoie.

| stefiiii3 a răspuns:

Pe acest site sunt haine second hand, destul de ieftine, sper ca asta cautai

https://www.rounic.ro/

| Adry05 a răspuns:

Gateshop, sinsay, fashion days și answear dacă prinzi reduceri și filtrezi după preț

| sierra1 a răspuns:

Ia de pe olx

| TatianaIstrate a răspuns:

Eu imi cumpar multe chestii de la Zara de pe tabita.ro, un outlet din Cluj si outletmag.ro, un outlet din Iasi. Ambele au chestii f simpatice si preturile mult mai bune ca la Zara Zarahappy

| Alexandrapoo a răspuns:

Am luat și eu de pe

https://hainereduceri.cabanova.com

Sunt foarte bune, sper sa îți placa

| zurick a răspuns (pentru stefiiii3):

Yeeey second hand.
Nimic mai fascinant decât să fii complimentat pentru o anumită piesă si tu să fii, da, a fost 5 lei ^^

| stefiiii3 a răspuns (pentru zurick):

Nu am nimic cu second hand-urile.
Crede-ma, daca te imbraci de acolo este mai original ca originalul pentru ca foarte rar mai gasesti piesele second hand la alte persoane. Plus, imi plac pentru ca, practic, sunt ecologice. Gandeste-te cate tone de haine sunt aruncate in gropile de gunoi. sad

| Aurora99 a răspuns:

Buna! Vand haine, accesorii, pantofi, tot ce am prin dulap si in general tot ce am prin casa si nu imi mai trebuie in stare foarte buna si la preturi accesibile. Majoritatea sunt luate din mall, deci sunt de firma. Altele sunt nou-noute, nepurtate. Vreau sa scap de ele cat mai repede deoarece nu mai am pic de loc in casa. Orice iti trebuie, da-mi mesaj in privat si iti trimit poze/video pe whapp sau messenger, raspund la orice detaliu. Livrez oriunde in tara. Am experienta cu clientii de 3 ani.Zi faina!