| XPissyeX a întrebat:

Buna:X folosesc cam zilnic combinatia formata din ceai de musetel si apa oxigenata (am pus "soluita" rezultata prin combinarea acestor 2 produse intr-o sticla cu pulverizator si pulverizez zilnic pe intreaga lungime a parului)slabeste radacina? este indicat foloseirea lui zilnica? distruge parul(nu se pune problemacu arsul pentru ca l-am folosit de multe ori)?, dar totusi am vazut ca parul mi se rupe repede si usor multumesc:*

1 răspuns:
| dracusor a răspuns:

Nu e neaparat din cauza asta.si mie mi se rupe si imi cade dar nu folosesc nimicoh go onpoate fi si de la soare, mai ales daca ai de fel firul de par subtire.incearca sa folosesti o masca de par