| mihaella00elena a întrebat:

Cand trebuie sa ne vopsim parul, pe parul curat sau murdar?
Am citit mai multe articole in care se spunea ca e bine pe parul proaspat spalat, dar din cate am auzit si din cate stiu si eu e mai bine pe parul nespalat.
Voi ce parere aveti?

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Pe părul murdar, pentru că excesul de sebum face ca vopseaua să se "prindă" mai bine.
Baftă!

| Denise_3997 a răspuns:

Parul murdar. Pe majoritatea prospectelor scrie ca vopseaua se aplica pe parul nespalat. Unele in schimb se aplica pe par proaspat spalat. Depinde de vopsea. Respecta intocmai instructiunile.

| Bijou a răspuns:

Pe par murdar