| uuueeeccc a întrebat:

Caut modele sa le fac poze. Sunt fotograf si vreau sa mai invat cateceva, asa ca am nevoie de modele din Constanta, care sunt dispuse sa se lase pozate. Care doreste lasati-mi mesaj si vorbim sa vedem cum facem.

Răspuns Câştigător
| dyanabuline a răspuns:

Buna! uite, eu as fi interesata de cateva poze dar mai intaia s dori sa stiu pretul si cate poze fci pentru pretul respectiv! iti multumesc. daca se poate si un emai ar fi suuper

6 răspunsuri:
| uuueeeccc explică:

Draga leonardo ca sa stii tu asa sunt fatawinking. Aici gasiti pozele mele. Inainte sa acuzi intreaba si uwinking.

| uuueeeccc explică:

Http://www.flickr.com/photos/elisik/. pozele mele :). eu sunt fata cu umbrela;)

| uuueeeccc explică:

Din Constanta happy

| leonardo a răspuns:

Pedobear strikes again! big grin

| dyanabuline a răspuns:

Buna! si eu st tot din CT.imi poti da un email cv, te rog, as fi interesata dar mai intai as vrea sa si cat costa si cate poze se fac.multumesc!

| dlrsiulia a răspuns:

Buna. din ce oras esti?happy