| KostyCool a întrebat:

Ce cadou sa-i fac mamei mele de Craciun? Ii place sa faca parul si unghiile cel mai mult! As vrea ceva niste site-uri care sa contina kituri de manichiura+coafura ceva de genul! Pana in 1000 lei!

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Roxana121 a răspuns:

Manichiura- coafura le poti face oricind, adica cu timpu se trec si nu ramine nimic, ar fi bine sai oferi ceva placut care sai aminteasca de tine si sal pastreze cu drag.De ex: un tablou cu toata familia voastra impreuna, sau numai tu cu ea, o rochie pe care si-o doreste mult, bijuterii ceva.Tu deciz sper ca te-am putut ajuta bafta.

| michelia a răspuns:

1000 de lei? Enorm.
Ce fel de cadou e asta?
Ia-i un set colier si cercei sau un parfum, ceva pina in 100 ( una sutahappy.

| Neo12 a răspuns:

Astea le poate gasi oriunde si oricand.Ar fii bine sa-i faci un album cu poze de-ale voastre puse intr-o ordine cronologica.Cred ca ar incanta-o mai mult asta decat niste chestii care se "consuma".

| onasis1961 a răspuns:

Ia-i un ghiveci cu flori naturale şi o icoană de cu Naşterea Domnului de argint!