| StilMasculin a întrebat:

Ce parere ai despre colecția Loro Piana primăvara-vară 2011 http://bit.ly/huIUCz?

3 răspunsuri:
| AdeeLinee a răspuns:

Imi place foarte mult:X Este chiar reusita acesta colectie.Frumos!
:*

| Lost0in0your0memories a răspuns:

Este interesanta si pare chiar comoda. imi plac mult culorile folosite si arata elegant dar casual in acelasi timp. daca asi fi baiat asi opta pentru un stil de genul doar ca pun pariu ca acest stil va deveni in curand unul aduptat de oricine, la fel ca paltoanele negre si chestii de genul. de aia nu imi prea place sa ma inspir din colectiile astea care vor deveni peste putin timp banale

| lAuRitAs a răspuns:

Tare