| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de pantofii/papucii crosetati? mama vrea sa ne faca mie si sora-mii cate o pereche pentru acasa doar, ca zice ca sunt tare frumosi si arata bine... mie mi-ar place genul asta daca s-ar putea :
http://farm5.static.flickr.com/4134/4790615570_dcd746f4d d_z.jpg

da mama zice ca vrea sa incerce asa ceva (da nu stiu daca o sa ii iasa?)
http://ecx.images-amazon.com/images/I/41Lz2YDxyGL.jpg (astia nu imi prea plac insa)

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt frumoase amândouă.
Mama ta se va descurca într-un fel sau altul!
Pa, pa.

| afrodita3333 a răspuns:

Sunt foarte frumosi si draguti pentru stat prin casa happy Am si eu unii roz cu floricele, i-a facut bunicabig grin

| PrincessOfChocollat a răspuns:

E foarte frumos sa ii porti, dar numai in casa big grin
mie imi place modelul ales de mama ta...as vrea sa poata mama sa coasa si ea asa maretie!

| Onutzza_8249 a răspuns:

Uite eu cred ca mama ta o sa-ti faca pe plac, si oricum daca ar fi sa-ti faca papuci pe care nu-ti plac, ii porti doar in casa, asa ca nu e o tragedie