| Possible a întrebat:

Ce pareri aveti despre fetele cu unghii false?

10 răspunsuri:
| frumushika09 a răspuns:

Acum nu-mi plac fetele cu unghii false. Cand eram mica normal ca incercam si era frumos, da acum nu prea inteleg rostul ca sunt foarte incomode si nu arata deloc natural.

| Katrin22 a răspuns:

Destul de bune! Unghiile false infrumuţesează mîinele unei fete. Chiar şi eu voi avea şi voi fi foarte mulţumită!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi plac de loc sad Sunt foarte mari si acel lipici cu care le pui iti distruge unghiile sad Si mai ales ca cad foarte repede si nu poti face nimic de ele ...Parerea mea big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact si eu..cand eram mica o rugam pe mami sa imi ia unghii false.dar acum mi se par de prost gust...si in plus acel gel iti face rau la unghii. Cele mai frumoase unghii sunt cele naturale.Mai bine le faci singura acasa cu oje si cu modele daca iti plac

| Mădă0611 a răspuns:

Pitzi laughing
Sunt fata si inca n-am inteles la ce ajuta unghiile mari? In afara ce carat microbi.

| PedoBarbie a răspuns:

E interesant să ai unghii false dar nu mereu şi nu orice.
Pe curând!

| Labyrinth a răspuns:

Îs naşpa.

| HighByTheBeach a răspuns:

Nu prea imi plac! Nu arata deloc natural!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt la fel ca unghiile lor. Nu-mi plac unghiile false.

| Barajag a răspuns:

Nu sunt impotriva celor care isi aplica unghii false. Daca unghiile au un aspect placut, de ce sa nu le lasam asa cum ni le-a dat mama natura? Chimicalele dauneaza cu timpul. Fiecare face ce vrea. O seara buna! happy