Anna
| Anna a întrebat:

Ce parfumuri va plac? Preferati aromele tari sau fresh? Care este parfumul tau preferat?

Răspuns Câştigător
| dragosh_1452 a răspuns:

Preferatul meu...pentru moment...Christian Dior - Fahrenheit 32... si asta deoarece am fost rugat sa fac o reclama pentru el de catre o prietena deosebitawinking Si in general prefer aromele fresh...

49 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iarna prefer parfumurile dulci, puternice si vara fresh sper dulce happy
Nina Ricci, Miss Dior Cherry, Chance (Chanel), Miracle (Lancome)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac parfumurile suave, am un INSOLENCE-GUERLAIN cu miros de flori de tei, pe care il ador

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Angel - Thierry Mugler; iarna Dune - Christian Dior

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PACO RABANNE - 1 million. L-am primit de la dragostea mea, cu ocazia aniversarii noastre.

Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IF -Cacharel, NINA-Nina Ricci, J`ADORE- Christian Diore, VANILLA FIELDS- Coty, LAURA BIAGIOTTI

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man de la herbalife. E persistent si reprezinta tot ceea ce sunt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Summer white...de la avon. un parfum super fain.nu as putea sa ma despart de elwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PAI CE SA ZIC IMI PLAC MULTE PARFUMURI DAR PREFERATUL MEU E D&G INCEARCAL SI TU...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fresh.''J'ai ose''(Guy Laroche)care nu stiu daca se mai gaseste, Magie Noire si Poison.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parfumul meu preferat este azzaro freshwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Preferatul meu este coco mademoiselle chanel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il prefer pe angel de la t. mugler e super misto, isi schimba mirosul pe parcursul zilei -mai ales pentru iarna, vara am descoperit live luxe de la jennifer lopez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer parfumurile cu arome fresh.Parfumul meu preferat este Today.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, ador discutiile despre parfumuri, eu clasific parfumul ca fiind un detaliu ff important care te caracterizeaza ca perosnalitate.Preferatele mele sunt Gucci by Gucci, hogo boss-deep red

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac foarte mult parfumurile si am acasa o mica parfumerie. parfumul meu preferat este la perla urmate de ricci ricci, poeme, miracle, chanel allure, gucci rush.

| Crysthina a răspuns:

Mie imi plac parfumurile lemnoase si fresh si imi plac parfumurile Little black dress, Today tomorrow always, Avon Luck nu am un parfum preferat dar daca e rafinat si feminin il ador.

| lilia_2632 a răspuns:

In mod special de la AVON apele de parfum, in dependenta de dispozitie, si de timpulafara.
TODAY, tomorow, always/
true glow, litlle black dress.

| lady love a răspuns:

Chanel-no5 =p~=p~il ador:X

| bya_4288 a răspuns:

C-Thru si Incandessence

| mandra7 a răspuns:

Masumi de la coty