| Bellany a întrebat:

Ce sa scriu pe prima pagina a unu caiet, Caiet de... etc al elevului...
Pt materia lb. romana
Fundaaa :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata mea de spart bidoane n-are fitele tale si iti raspunde :
numele tau
clasa
scoala
caiet de clasa/teme

21 răspunsuri:
| selfie a răspuns:

Caiet de...
Elev...
Materia...
Profesor...

| alexandra_3084 a răspuns:

Buna! Scri asa Numele si Prenumele apoi de ce materie este si de ce e[clasa sau teme] apoi ce clasa esti acum fundita pls

| Melindutza a răspuns:

Nume:...(numle tau)
Prenume:...(prenumele tau)
Limba Romana (pentru ce materie e caietul)
Clasa...(in ce clasa esti)
sper ca te-am ajutatwinking

| Melindutza a răspuns:

Nume:.(numle tau)
Prenume:.(prenumele tau)
Limba Romana (pentru ce materie e caietul)
Clasa:.(in ce claa esti)

| DeliBaa a răspuns:

Sus scrii scoala mai jos, la mijloc scrii caiet de dedesubt scrii cu litere mari de tipar limba si literatura romana
mai jos in dreapta scrii eleva: si iti scrii numele, dedesubt scrii prof.: si numele profei sau profului si jos de tot la mijloc scrii: an scolar: dedesubt scrii 2011-2012. Eu asa fac si in rest le infrumusetez eu cum pot cu strasuri si sclipici si panglici. sau desene. Tu faci cum vrei. Te pup...Succes. Pa!

| KaRy a răspuns:

Poti sa scrii "Caiet de limba romana" sau simplu "Romana" cum fac eu, apoi scrii clasa si sa nu uitam de nume. laughing

| MLSS a răspuns:

Numele tau complet
clasa
scoala.
caiet de...
{pentru teme sau clasa.}
atat:*** baftalove struckxxx

| DakotaRoyse a răspuns:

Io în general îmi scriu numele, clasa, şi ~ materia ~ happy
Prefer să nu scriu cu formula "Caiet de... " că oricum toată lumea îşi dă seama că acela e un caiet... Sau e nevoie de informaţii de genul laughing?

| kittyoanaandreescu a răspuns:

Nume:
prenume:
clasa:
materia:
si jos in coltul din dreapta eu mai scriu si nr caiet.ca la sf anului sa rad cau a putut sa vb profu/profa si eu n-am priceput nimic (ec caietul meu de fizica)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numele si prenumele:
Clasa:
Materie:
Semestru:

La sfarsit de semestru mai pun ceva marcant legat de materia respectiva sau chiar de caiet.

| tia20pupici a răspuns:

Caietul e oglinda spre prezent, dar pest putin va fi o oglinda spre trecut

| OnlyGirl50 a răspuns:

Lucrurile esentiale:

-numele:...
-prenumele:...
-scoala:...
-clasa:...
-materia:...

| Dumnezău a răspuns:

Porecla din ghetou:
Orientare sexuala:
Kilograme de haur la gat:
Fantezia maxima:

Eu asa am scris la caiete! Pace!

| russyy a răspuns:

Scrii numele tau apoi caiet de casa sau teme,scrii materia,clasa, scoala, numele dirigintei si numele prof de la acea materie.
funda:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ArbeitMachtFrei, mi-ar placea sa trag cu ochiul la a patrulea punct.

| Dumnezău a răspuns:

@Jelli: EPIC! rolling on the floor

Pai,ca sa fii lamurita,contine pe Brad Pitt pe un fotoliu,incapabil de a se misca,legat cu sarma electrica,si cu un calus la gura, si pe mine si pe Angelina Jolie intr-o cada cu sampanie frantuzeasca si frisca facand diverse, Scarlett Johanson si Megan Fox servindu-mi fructe de padure din boluri de cristal doar cu un halat de noapte pe ele... whistling

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ArbeitMachtFrei
Apreciez curajul big grin. Hmm, tu ai cu actrite...

| TwixulDrept a răspuns:

Numele si prenumele :
Clasa:
Materia: ( caiet de limba romana de teme sau de clasa)
Si sub poti scrie un citat despre literatura de ex.

| Dumnezău a răspuns:

@Jelli: Si...sa ghicesc, tu ai cu ceasornice ce arata ora cinei? whistling

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ArbeitMachtFrei, editat

| 2000valentin13 a răspuns:

Iti scrii numele pe mijlocul pagini iar dedesubt scrii limba romana. funda te rog