| Fundă25 a întrebat:

Buna seara, TPU! Anul acesta termin clasa a 8a, si m-am gandit sa-mi fac un caiet in care toti elevii din scoala de care am fost mai apropiata sa-mi scrie cate ceva, un caiet cu amintiri mai bine zis. Si. as vrea ca pe prima pagina sa desenez ceva, sa scriu ceva, sa fie frumos.
Ce as putea face pe prima pagina?

Multumesc anticipat.:*

1 răspuns:
| SufletAcadelicit a răspuns:

Să faci o poză, cu voi toţi. Sau să faci un colaj. Sau thinking Să desenezi diferite caricaturi, gen nişte piese de puzzle, reprezentându-vă pe voi, ţinându-vă de mână. Şi fiecare piesă să aibă iniţialele cuiva. happy