| OverTheSun a întrebat:

Ce scopuri sunt la nivelul8 la LadyPopular? fundita.thinking

Răspuns Câştigător
| T30D0RA a răspuns:

8 - fa cel putin 500 de dolari si 90 iq, fa o operatie de face-lift si ajungi la 70 de kg
9 - desparte-te de iubit, du-te la solar si bronzeaza-te (level 6, ala portocaliu), revino la 57 de kg, du-te la terapeut
10 - castiga 100 de duele, termina cursul de business consultant, gaseste-ti un iubit si poseda cel putin 70 de haine
11 - operatie la sani (oricare), salveaza 30 de tinute, fa 25.000 de puncte
12 - desparte-te de iubit si ia-ti altul, obtine cel putin 110 iq, cumpara o masa (pentru apartament), cumpara costumul kassandrei (iti zice acolo exact ce si cum)
13 - termina cursul de asistenta medicala, fa cel putin 12.000 de dolari, castiga 200 de duele, fa 45.000 de puncte, poseda 200 de haine
14 - cumpara/inchiriaza un apartament nou, fa cel putin 140 iq, cumpara costumul seherezadei (iti zice acolo ce trebuie sa iei)
15 - cumpara lenjeria neagra cu rosu si fa o poza, si inca cateva chestii
16 - nu stiu
17 - termina cursul de jurnalist, voteaza cel putin 20 de domnisoare, fa cel putin 120 000 puncte, ia-ti bronzul ala stage 6 si o freza blond platinat
18 - nu stiu
19 - nu stiu
20 - sperie-ti iubitul (du-te la salon si alege "remove make-up", apoi ia-ti o freza ciufulita, a treia de pe primul rand), ia-ti alta casa, joaca turnurile hanoi, termina cursul de arhitect
21 - cumpara costumul de zeita, fa 240 000 puncte, castiga 800 de duele, du-te la salon si ia-ti o freza noua (iti zice acolo care anume)
22 - 200 iq, 800 haine, joaca master mind
23 - 300 000 puncte, cursul de reporter tv, desparte-te de iubit, joaca 'prajitura norocoasa'/'fortune cookie'
24 - 1200 duele, 40 de rochii cumparate si inca ceva
25 - 400 000 de puncte, mananca 5 fructe (din piata cred), termina cursul de computer designer, fa 300 iq.