| Eli03 a întrebat:

Ce se poarta in vara anului 2011 (adica culori, tipuri de haine etc.)? funda :X

3 răspunsuri:
| FuNdITaPeNtRuMiNe a răspuns:

Machiaj & hair style

In 2011 totul este naturalete. Adoptati un machiaj cat mai natural, ingrijit si discret.

Parul nu trebuie sa fie nimic complicat, iar vopseaua nici nu trebuie sa se cunoasca. Se poarta toate nuantele intre blond si saten, asa ca, in majoritatea cazurilor, pentru a fi la moda in 2011 nici macar nu trebuie sa va vopsiti parul. De asemenea, va sfatuiesc sa consultati rubrica Frizuri la moda in 2011.

| PastilăBă a răspuns:

Culori căt mai vii!
Te poţi inspira de aici:http://weheartit.com/tag/fashion
Mereu apare ceva nou!

| Danielita_4295 a răspuns:

Eu zic ca vara se poarta auriu sau galben. pentru ca cum se vede vara e cald si galben inseamna caldura sau "soarele". depinde...