| Bubble_7651 a întrebat:

Cine credeti ca va castiga Next Top Model by Catalin Botezatu?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| denysuk25 a răspuns:

Eu Emma doresc, dar cred o alege pe Madalina ( aia ar castiga premiul la Miss baba )

48 răspunsuri:
| SpongeBob21 a răspuns:

Eu vreau ca Emma sa castige.Da` din cate vad Madalina e preferata`.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ema tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gigi Becali

| HyuLa a răspuns:

Emma.

| Denisa60 a răspuns:

Emma e cea mai tare chiar daca e micuta sunt sigura ca se va descurca ea, tu cine crezi ca va castiga? Funda te rog?

| awedtryuhkjldsfghj a răspuns:

Emma

| waxy a răspuns:

Eu sper din tot sufletul ca va castiga Madalina! Ema mai are multe invatat despre viata! si este foarte alintata. e doar o copila. in schimb Madalina se vede ca este cu capul pe umeri si isi doreste asta foarte mult! Ema nu m`ar mira daca ar vrea sa renunte asa dintr`o data ca s-a plictisit!

| Deyutza_6118 a răspuns:

Emmalove struck

| iuliaa1x a răspuns:

Emma.deshi vreau sa castige Madalinalove struck...:*:*

| adreeaaa a răspuns:

Emma

| cir3sica a răspuns:

Emma

| Bya_4581 a răspuns:

Emma eu cred este si draguta si ea se poate desvolta poate invata numa la ea este problema scoala tin cu Emma si tu poti cu cine vrei fiecare cu cien vrea (funda te rog)big grin

| Iulyya_3852 a răspuns:

Emmma

| vreausaprimescraspuns a răspuns:

Emma Dop parerea mea thinking

| Daniela_6426 a răspuns:

Emma e cea mai tareelove struck

| catalina_8625 a răspuns:

Emma va castiga netx topmodel by catalina botezatu :d

| Cristina_4606 a răspuns:

Sper sa castige Emma :X

| NymphoGirl a răspuns:

Emalove struck

| iuliana_9897 a răspuns:

Emma cred big grin