| dincolodevise a întrebat:

Cine credeti ca va castiga next top model by Catalin Botezatu? Emma sau Madalina?

11 răspunsuri:
| NoCharachter a răspuns:

Madalina. E favorizata de Catalin Botezatu. Ai vazut si tu.

| frumusik96 a răspuns:

Eu zic ca roxana sau madalina

| Bylok a răspuns:

Spre nefericirea mea... sad castiga Emma sad ea e tanara, frumoasa, are un corp superb...pe cand Madalina e "batrana",are o fata urata, etc.

Nu vreau sa castige niciuna dintre ele, mie nu imi plac sad

| Aniiia a răspuns:

Emaa va castiga! De ce? Uite raspunsul:Madalina are implanturi,are o fata imbatranita,are un comportament artificial(adica e cam falsa)! Emma e cea mai tanara si poate invata multe lucruri si daca va fi mai matura, poate deveni un Top Model de succes! Te pup, pakissfundita?

| ellalove a răspuns:

Emma.Madalina e prea batrana si expirata de viata.Lor le trebuie fete tanare.si frumoase

| StefanCS a răspuns:

Emma big grin :* funda?

| TeooSmilee a răspuns:

Emma

| madalina111 a răspuns:

Madalina

| Dennysa_9522 a răspuns:

Emma deeoarece e superba si are poze mult mai super decat mada

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea Emma, e o dulcica si e micuta si are timp sa invete.

| soniaciupercuta22 a răspuns:

Norma ca Emma! ea e singura naturala intre madalina si ea! nu are tot felul de prostii naspa de doi lei si, vorba lui ania, e imbatranita si e fara minte! bine ca o plecat si lucia cu botox in buze! arata ca o fata care merge in cluburi! zici ca e o proasta cu chestile alea in buze