| Cristina505 a întrebat:

Cum pot avea un bronz ciocolatiu? nu vreau sa fie portocaliu, vreau sa fie ciocolatiu spre maroniu.stiti cumva niste creme sau alte chestii?
am un ten destul de alb. dar nici chiar asa alb ca altii. este cumva intre

3 răspunsuri:
| RamiFlore a răspuns:

"Teo",tocmai asta e ideea:iarna,primavara,vara doresc fetele/femeile sa fie bronzate pentru ca vara vor fi cu siguranta toate.
Mai...e greu,daca ai tenul foarte deschis... daca folosesti creme,o sa iti ramana urme, o sa iti pateze hainele, nu cred ca stai tu in picioare fara sa te misti 2 3 ore fiind "in costumul evei" doar ca sa ai un bronz uniform.si actiunea sa o repeti la cateva zile(asta privind crema autobronzanta care este o porcarie). Alta varianta este solarul sau bronzarea organica(stropirea cu un spray pe corpul tau)-o sedinta costa cam 50 lei.Eu una as alege bronzarea organica.

| PupicelT a răspuns:

Acu iarna te`o gasit bronzu` laughing

| penthouse a răspuns:

Va multumesc pentru asa zisele voastre raspunsuri. dar mie nu`mi trebuie bronz pentru iarna. si nu m`am referit la creme autobronzante. eu intrebam de creme si uleiuri pentru vara. cand stau la plaja. nu de porcariile astea care mi le scrieti voi aici.