| RoxiiSiAtat a întrebat:

Cum pot decolora un tricou? E rosu cu mov si verde. Nu ma intereseaza daca se amesteca culorile. Sau cum pot sa-l colorez fara sa folosesc vopsea textila? Orice e raspuns e bun laughing)

7 răspunsuri:
| Strangerr a răspuns:

Baga-l in clor si se decoloreazawinking

| Roxxxxi a răspuns:

Pune mai multe haine colorate in masina de spalat. Atunci o sa ai toate culorile pe tricou.

| Rakanishuu a răspuns:

Bagi in masina tricoul alaturi de haine care stii ca se decoloreaza usor. Sau daca nu il bagi in clor si iei cariocile. laughing)

| ANAMARIAHOTGIRLY a răspuns:

Il bagi in clor (~4-6ore) si cu vopsea din suc natural de fructe il colorezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clor sau vanish.

| oBuburuză a răspuns:

Buna!
- cu un snur faci o bila din tricoul ala si torni clor pe deasupra.