| camiitsu a întrebat:

Cum sa fac sa am mai multe like-uri la poza pe facebook?:*

57 răspunsuri:
| Danciu_Sebastian_1996 a răspuns:

Cum sa fac mai multe like uri

| Florina_Dan_1995 a răspuns:

Cum potsa am multe likuri
?

| Fett_Marius_2000 a răspuns:

Https://www.facebook.com/....../photo.php Please like e pentru concurs raman dator!

| Fcdb_Florin_1997 a răspuns:

Un like aicia :* dau backk

| Ceel_Hunac_1983 a răspuns:

O metoda sa castigi mii de like-uri reale (care nu dispar in 2 sapt): http://microjoburi.blogspot.ro/2014/01/promovare-facebook-gratis.html

Răspuns utilizator avertizat
| Anonim693 a răspuns:

Încearcă aici. Aduc like-uri la orice poză, postare sau pagină chiar și pe youtube. --> www.crescpagini.com

| LikeuriGratis a răspuns:

Eu fac zilnic 300 de like-uri

| Ceel_Hunac_1983 a răspuns:

Eu am facut peste o mie de like-uri cu: http://goo.gl/12UsmB
Este romaneasca si numai conturi adevarate imi dau like... pana acum cel putin :)

| Scc_Gabi_1996 a răspuns:

Cersesti like'uri. Eu fac tot asa si nu imi este rusine spui : da si mie like la poza de profil dau si eu si dai si tu si vei vedea ca primesti big grin big grin

| Mirela454 a răspuns (pentru BiibiiBaaa):

Am dat... Da-mi si tu te rog. Numele meu este Noe Noela.

| PanduCarmen95 a răspuns:

Si eu folosesc http://likeme-likeyou.com pentru simplu fapt ca primesc likeuri și fani doar de la conturi reale :)

| 0785158545 a răspuns:

Nici eu nu stiu ca de abia mi-am facut TPU

| Anton_Bran_1985 a răspuns:

Nu stiu

| Cozma_Bianca_1989 a răspuns:

Cum sa fac mai multe like_uri la poza?

| Linca_Voicu_2000 a răspuns: