| TurcoaicaTa a întrebat:

Cum sa ma imbrac azi la scoala de 8 martiehappy

8 răspunsuri:
| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Cu ce crezi ca-ti sta mai bine.De preferabil un blug si o bluzita.winking

| geogas a răspuns:

Pai sa vedem:
Ia niste blugi nergir care sa se asorteze cu un sacou si o cravata TIP BOOOYYY, a niste pantofi cu toc _negri_
Daca vrei sa pari interesanta ia o esarfa si pune-o de gat asa... mai dezordonat dar totusi Shik ...Sii. ca sa fie treaba treaba pune o sapca nike s-au puma si spun eu ca baietii o sa fie.o sa vezi tu

| Remus13 a răspuns:

Cum doresti tu.

| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

In cazul in care nu ai unoforma,am de mentionat faptul ca habar n-am ce ai tu in dulap :))
Pai,ai putea opta pentru o pereche de pantaloni colorati (verde/rosu/mov)si un hanorac/plouver/tricou (depine de timp)in culori nude,la capitolul incaltaminte, daca e frig respectiv gheata, ar fi simpatici niste bocancei putin inalti (nu d.aia butucanosi [-(),sau adidasi/tenisi,care sa mearga cat de cat.
In cazul in care preferi un alt stil de tinuta.
o pereche de blugi cu model clasic ar fi potriviti,un tricou un dungute,un sacou sau um pluver cu nasturei, o esarfa gri spre exemlu, si cizme stil ugg/de cauciuc (care=ti plac)in ton cu esarfa :)
http://img.envy.ro/myset/img/s/2942/640.jpg
http://www.envy.ro/my-envy/myset/mall_21320.html

| Gεσяgιαηαα a răspuns:

Pai eu ma imbrac cu niste cizmulite, colanti negri, o camasuta mai lunguta alba, si o vestuta neagraa.

| Innovation a răspuns:

In uniforma laughing

| Dumnezău a răspuns:

Cu ce te imbraci si de obicei, ca doar din cauza ca e o zi asa-zis speciala, asta nu inseamna ca trebuie sa fii mai fistichie sau imbracata altfel.Ce va mai place sa fiti ipocriti si sa faceti lucrurile doar ca sa fie!

Răspuns utilizator avertizat