| ionghidonHD a întrebat:

Cum se numeste frizura lui Conecte-r

8 răspunsuri:
| Hieer a răspuns:

Nu se stie...laughing Presupun ca vrei sa te tunzi ca el: Du-te la frizer cu o poza cu Connect-er drepta, stanga, fata, spate...sau cu video-ul Love is the way

| ionghidonHD explică (pentru Hieer):

Mda, ma bufnit un ras rolling on the floor)) tare laughing) da acum pe bune straight face e foarte foarte tare frizura lui happy

| Hieer a răspuns (pentru ionghidonHD):

Da dc te-a bufnit rasu' ca nu am inteles? laughing...

| ionghidonHD explică (pentru Hieer):

Du-te la frizer cu o poza cu Connect-er drepta, stanga, fata, spate - de asta rolling on the floor ar fi prea adica Mr.Bean

| ionghidonHD explică (pentru Hieer):

Cateva secunde m-am imaginat pe scaunu de la frizerie zicandu-i``vreau frizura lui conecter`` cantand sau cu video-ul Love is the way

| CosminC86 a răspuns:

Cocalar a la auschwitz.
M-ati tampit cu cocalarii vostri!

| Hieer a răspuns (pentru ionghidonHD):

VAI ce rau imi pare de tine. Daca ai tu vreo idee mai buna...ia m-ai lasati-ma in pace. Nu stiti sa apreciati ca un om se gandeste sa va ajute si ca va citeste intrebarea.

| ionghidonHD explică (pentru Hieer):

Mda.scz