| Afagdsba a întrebat:

EBay e site de haine fake?

Răspuns Apreciat de Editori
| MihaelaDart a răspuns:

Ebay-ul este precum OLX in Romania, exista persoane fizice care isi etaleaza hainele si orice produs la mana a doua sau noi, persoane fizice autorizate cat si magazine care isi etaleaza produsele, vestimentatia la vanzare. Ebay-ul este international, gasesti si produse care nu sunt originale si originale, depinde de vanzatorul pe care l-ai ales. Totul este sa te ghidezi dupa pozitivele vanzatorului si comentariile lasate de la alti cumparatori, de aici iti dai seama cum este produsul in sine. Cand cumperi de pe Ebay iti selectezi de unde vrei sa vina produsul, fie din Europa sau din afara acesteia. Site-ul in sine, nu este fake, este unul serios, unde poti cumpara linistit. Ca sa nu ai probleme cu marfa in caz ca nu ti-a livrat-o la timp poti da refund si astfel vanzatorul este obligat sa iti inapoieze banii in cont. Cea mai buna plata pe Ebay si oriunde de altfel este sa-ti faci cont de PayPal.

8 răspunsuri:
| Matt20028 a răspuns:

Nu,nu este

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ebay e un site de vanzari. orice fel de vanzari

| Afagdsba explică (pentru suntserios):

Vanzari fake?

| ro74florin a răspuns:

Nu
e un site, foarte bun, de vânzări online, in care se găsesc diverse produse vândute.

| Rizu_Mihai_2003 a răspuns:

Incearca sa cauti pe YouTube,, Ebay scam" sa vezi cate rezultate gasesti

| RAY a răspuns:

E un fel de olx

| Violleta2022 a răspuns:

Ebay este cel mai mare site international de vanzari online! Milioane de oameni posteaza acolo diverse produse pe care le vand.
Nu ebay-ul este fals, ci hainele pe care el cumperi din China sunt de cea mai proasta calitate.
De aceea esti invitat sa-ti cumperi haine din magazine, ca sa vezi pe ce dai banii, ca cele online nu stii niciodata ce cumperi.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Afagdsba):

Mai mult ca sigur ca sunt si vanzatori care vand fake uri