| Swetlly122 a întrebat:

Hei fetelor! Recent mi-am cumpărat un balsam de par de la Kallos și scria la mod de folosire sa nu clatim și să aplicăm pe parul uscat in prosop. Eu nu am avut răbdare și am aplicat pe el ud, fără clătire, însă după ce s-a uscat l-am simțit super îngreunat. Credeți că și-ar face efectul mai bine daca as clăti?

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Ar trebui sa il clatesti si sa vezi cum e si asa. Probabil ca trebuie sa pui o cantitate foarte mica ca sa nu incarce parul daca vrei sa nu il clatesti.

| Raressssss222233337777 a răspuns:

Buna, sunt baiat dar am parul lung. Si eu fac la fel ( am acelasi balsam ) si n am observat asa ceva laughing deci probabil nu i din cauza asta.