| Happy_5226 a întrebat:

Am auzit ca apa oxigenata iti face parul de pe maini blond. E adevarat? Si daca e asa de cate ori trebuie sa ma dau cu ea?
In cat timp obtin rezultate?
Este permanent?
Cum se foloseste?
Funda!

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Iti decoloreaza parul intr-adevar si rezultatul este permanent

| luiza a răspuns:

Apa oxigenata decoloreaza parul intr-adevar, dar trebuie sa fie cu o concentratie de perhidrol mai mare (decat apa oxigenata care se vinde in farmacii).
daca este doar de pe maiini depinde cat de inchis il ai, poti sa te dai de vreo doua trei ori pana il face blond, si nu e permanent.
pur si simplu te dai pe firele de par cu pensula si lasi sa se usuce. poti sa repeti dupa o zi.

| michelia a răspuns:

Esti cam neserios. Ai pus o intrebare acum citeva zile legata de parul tau mai negru de pe miini si Elianna ti-a raspuns pe larg cum poti sa-l decolorezi.
Ai ironizat-o si te-ai simtit jignit.
Acum vad ca accepti si solutia asta. De ce n-o intrebi pe ea detaliile si sa-i ceri si scuze?

| Paoo a răspuns:

Da iti decoloreaza parul, nu stiu daca e permanent.