| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati cu o parere:
Care pare pitipoanca?
1)https://www.facebook.com/ngt.ana.520?ref=tn_tnmn sau
2)https://www.facebook.com/profile.php?id=100004192058437

Răspuns Câştigător
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

1 Nare nici o treaba cu pitziponcia, iar 2 "striga" sunt pitipoanca

13 răspunsuri:
| Adda0a0 a răspuns:

A 2a dar nu am stat sa ma uit decat la o poza, so...

| Gabitzzza a răspuns:

Mda a 2-a laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A doua, sprancenele nike o tradeaza.

| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Fara nici o ofensa, dar a 2-a clar!

| Bondarel99 a răspuns:

A doua dar nu pare chiar pitipoanca, mai degraba disperata dupa atentie laughing

| Maria_Roxana_1990_bT8p a răspuns:

Ce te freaca grija? Stai in treaba copchila ce esti! Esti perfecta?! Nu prea cred! Asa ca ori pui o intrebare justificata si la care noi sa raspundem ori flit!

A, da si sa raspund la intrebare:Tu!

| HisGirl a răspuns (pentru Maria_Roxana_1990_bT8p):

Vai tu, nici nu ma cunosti, nu stii cum sunt eu da' comentezi ca vaca. Probabil si tie ti se zice ca esti pitipoanca si normal, te-ai simtit iritata, ca doar semanati. [tu cu 2] hai te pup :*

| Maria_Roxana_1990_bT8p a răspuns (pentru HisGirl):

Ce vrei sa zici tu, ma? Ca esti perfecta? Semeni cu naiba pitipoanca ce esti! Eu cu doi si tu cu m**a aia care te-a facut! Si cum am mai zis flit de-aici!

Te pup:*

| HisGirl a răspuns (pentru Maria_Roxana_1990_bT8p):

Aw,cat imi place ca-ti pasa de mine, mersi mult. :*
Fara proaste ca tine nu stiu ce m-as face.

| Maria_Roxana_1990_bT8p a răspuns (pentru HisGirl):

Nu astept multumirile din partea ta, scarbosenie! Fara scarbosinii ca tine viata ar fi mai frumoasa dar ce sa faci.te adaptezi, nu?

hai pa!:*

| HisGirl a răspuns (pentru Maria_Roxana_1990_bT8p):

rolling on the floor))))))))) vai fato, nu ti-a dat mama ta mancare de esti asa irascibila? Mi-e mila de tine. puppy dog eyes laughing))))) :*

| Maria_Roxana_1990_bT8p a răspuns (pentru HisGirl):

Cred ca incurci mamele! Mama mea m-a nascut pentru a a avea grija de mine nu pentru alocatie, copil copac ce esti! Nu am nevoie de mila nimanui!
Dar...tu se pare ca da! Off ce sa faci daca esti atat de proasta!laughing))))) Bye,.bye!

| HisGirl a răspuns (pentru Maria_Roxana_1990_bT8p):

Aww,a inceput sa-mi placa faptul ca nu poti trai fara sa te certi cu mine. :* pup.