| Ioana_9117 a întrebat:

as vrea sa ma apuc de slabit, asa ca am inceput cu o dieta destul de echilibrata si mananc mai putin.insa am nevoie si de exercitii fizice.as vrea sa am un abdomen plat, sa scap de burta si sa imi subtiez picioarele.mai ales gambele.insa nu stiu ce exercitii as putea sa fac pentru acest lucru as vrea niste picioare in genul astora : http://weheartit.com/entry/23194462. stiu ca trebuie sa fi dotata si de la mama natura dar as vrea macar sa fiu pe aproape. nu as vrea sa imi dezvolt muschii foarte mult, doar sa le subtiez pur si simplu.stiti niste exercitii care m-ar putea ajuta si care chiar au efect? sau niste sfaturi? funda restul vot.si multumesc:)

1 răspuns:
| Saya555 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=XJ9lZ3eMobA&feature=related...aici sunt exercitii de aerobil si sunt mai multe tot cu tipa asta ...pentru brate, talie, abdomen, picioare sunt bune eu amj lucrat vara si chiar a mers daca faci o saptamana doua exercitiile de aerobic pentru talie si picioare si continui dieta slabesti iti zic eu si poti incerca si fitnes cereale eu am incercat si sunt si bune:))