Hey! A comandat vreodata cineva de pe site-ul acesta : www.starshiners.ro?
Daca da, m-ar interesa mai multe detalii. Timpul in care a ajuns comanda, daca s-au potrivit marimile, si orice alt detaliu. Funda :)!

Răspuns Câştigător
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Tzau
Eu am comandat de 2 ori de pe starshiners, a ajuns comanda la posta in 3 zile.Dar uita-te bine la ce material e, pentru ca unii nu sunt multumiti.nu toate materialele sunt de calitate si de firma, marimile au fost bune de mine. Sper ca ti-am fost de folos.Succes si O Zi Buna happy