| lorena131 a întrebat:

Ati comandat vreodata de pe kurtmann? Daca da, ce calitate au hainele si in cat timp v-a ajuns comanda?

4 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Buna lorena
Kurtmann e printre cele mai serioase magazine online, nu-ti fac figuri cu livrarea, au haine originale, etc.
Problema e ca e weekend, nu se livreaza duminica, deci e posibil sa-ti ajunga abia marti. (luni o dau ei curierului, marti ti-o aduce acasa)
Ca sa fii 100% sigura vezi ca au un email si telefon de relatii cu cleintii in josul paginii, la contact, poti suna luni si iti spun ei exact.
Bafta
P.S. Uite si pagina de reduceri http://goo.gl/pidX0

| CrazzzyA a răspuns:

Hainele sunt ok, iar comanda vine cam in 2-3 zile.

| lorena131 explică (pentru CrazzzyA):

Din ce zona esti? Vreau sa imi iau o rochie si ei zic ca ar veni in 24 de ore comanda.

| CrazzzyA a răspuns (pentru lorena131):

Timis. Nu are cum sa vina in 24 de ore, mai ales pe vremea asta.