| bogdan198 a întrebat:

Parfumul Blue de la avon miroase bine si persita?

6 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Nu persista.
Eu sunt reprezentant Oriflame daca vrei parfumuri e-mail ln_anamaria@yahoo.com. Sunt din Bucuresti

| Deea a răspuns:

Miroase bine dar nu persista. Maxim 3 ore te tine...l-am cumparat pentru cineva.

| JK_4579 a răspuns:

Uite aici brosura Avon in format.pdf http://afacereataavon.blogspot.com/......-open.html
Iti recomand parfumul "U". Are intr-adevar un pret mai mare, dar merita.

| bob4rap a răspuns:

Nu e stralucit... iti recomand full speed big grin

| LuFacs a răspuns:

Mie mi se pare printre cele mai slabe...Am avut si parfum si deodorant, nu-s bune.

| StanculescuMaria99 a răspuns:

Da,tatal meu il are si nu e nici chiar asa de scump...Ti-l recomand!