| kidblue_9796 a întrebat:

Pe cine intereseaza lentile de contact colorate?

5 răspunsuri:
| Nebuneală a răspuns:

Pe mine de ce intrebi?

| giorgio_6952 a răspuns:

Pe mine...sunt un mare fan a lentilelor coolorate...

| ٳ ٴٳ ٴ !ńα ßáäá''ђђ ٳ ٴٳ ٴ a răspuns:

Vroiam si eu candva sa imi cumpar, dar cand am auzit cat costa si cati bani imi trebui ca sa le ingrijesc... etc. mi-a cam trecuthee hee

| Malvina24 a răspuns:

Am ochii frumosi, albastrii de la Dumnezeu si stiu sa mi-i pun in valoare cu putin creion/rime/fard! Nu sunt fana a lor si de obicei(mai ales la scoala) ma duc nemachiata! insa nu cred ca mi-as pune vreodata lentine doar de dragul ochilor, sau silicoane... e acelasi lucru...

| kidblue_9796 explică:

Pentru ca eu ma ocup cu vanzarea lentilelor la preturi mai mici decat pe piata. Daca intreseaza pe cineva sa cumpere sa ma anunte:*