| anonim_4396 a întrebat:

Pot sa ma duc sa-mi fac piercing in buric si limba la spital? Am vazut pe net, dar vreau sa fiu sigura, sa nu zica ca am innebunit cei de la spital. laughing))) si preturile ma intereseaza

4 răspunsuri:
| LeonovATgates a răspuns:

Nu, nu poti la spital, si nu iti recomand sa iti faci. Oricum, banuiesc ca poti sa iti faci unul cu 150 de lei la magazine speciale pentru asta.

| alina2k18 a răspuns:

La spital se duc oamenii in suferinta nu sa isi faca pierce... Du te la un salon specializat pe asa ceva cu max 100-150 ron ti le faci pe amandoua intr-un mediu safe.

| cris54321 a răspuns:

Cred ca doar la bebelusi le face la spital. Sau le facea

| Boblobobonti a răspuns:

Heii, daca ești interesata, te pot ajuta eu happy lasă-mi un mesaj daca ești interesată