| MissBlack a întrebat:

Vreau sa imi fac la vara piercing in buric si as vrea sa stiu daca doarte asa de tare. Dar piercingul in limba? Care dintre cele 2 doare mai tare?

3 răspunsuri:
| danahh a răspuns:

Aman 2 dor foarte tare

| αℓ3χυтѕѕα a răspuns:

Pai in buric doare mai tare ca in limba... eu am avut piercing in limba si nu m'a durut deloc cand l'am facutwinking

| andreea79 a răspuns:

Nu e adevarat nu te mai lua dupa lume vorbeste numai prostii piercingu din buric nu doare. normal depinde si de corp dar nu e o durere imensa asa cum iti povestesc copii astea asa ca du-te linistita