| BogdanGG a întrebat:

Salut, am și eu o întrebare. Vreau sa îmi tatuez tot antebrațul iar după sa ma apuc de sala și as vrea sa știu dacă acesta se va deforma.

Răspuns Câştigător
| andrei3312 a răspuns:

Chiar daca faci sala cand esti tanar nu vei patii nimic, dar cand vei fii batran pielea se lasa si o sa se vada super urat, mai bine nu iti face, cum vrei tu. asta e parerea mea

1 răspuns:
| împreunăfacembine a răspuns:

Salut,

Recomandarea mea este sa iti faci un tatuaj mai mic decat pe tot antebratul. La batranete se va lasa pielea ai va arata naspa rau.

Zi faina!