| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa comand acest hanorac de pe ASOS http://www.asos.com/......oduct.aspx
As vrea sa aleg marimea S, dar vad ca in descriere scrie ca modelul din imagine are 188cm si poarta marimea M.Credeti ca la 173cm ai mei e bun S? Eventual cei care ati mai comandat de pe ASOS, ce parere aveti despre marimea hainelor? Sunt mai mari in general?

Răspuns Câştigător
| dadine a răspuns:

S-ul la haine nu e in functie de inaltime, ci in functie de circumferinta bust, latime spate, lungime produs.
Marimile hainelor de pe Asos sunt standard ( S, M, L, XL etc.), n-am avut probleme pana acum. Ca sa-ti fie mai usor uita-te la tricourile pe care le porti si daca tot S porti la ele si-ti vin ok ia-ti si hanoracul S. Daca este asa inseamna ca esti slabut happy

1 răspuns:
| deliqventa13 a răspuns:

Uita-te la 3-4 haine pe care lep porti si marimea care domina pe aceea o comanzi. Funda? big grin