| Hitalix22 a întrebat:

O sa ma duc la un majorat si majoritatea se imbraca in blugi si camasa, asa am sa fac si nu stiu ce incaltaminte se potriveste la camasa alba si blugi, alb sau negru? Ma refer la incaltaminte

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

De exemplu, have fun

https://www.hervis.ro/......OR-2437714

| Marbea a răspuns:

Ai putea sa porti incaltaminte albastra, nici alb, nici negru. Ar merge bine si cu ceva galben sau rosu, depinde cat de deschis esti la aceste idei si cum te prinde. Sacou nu porti?

| MihaelaDart a răspuns:

Negru dă mai bine, decât albi. Încălțămintea deschisă (exclusă cea sport) la culoare o văd mai bine pe timpul verii decât iarna.