| Guarda a întrebat:

Ajuta la ceva uleiul de ricin? Sa creasca mai repede barba?

3 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Neah.

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Da

| RoCkKiD a răspuns:

Uleiul ala tine barba hidratata, chestie care o face mai stalucioare si cu fire mai sanatoase care nu se despica. In plus sa miroase frumos. happy

Din pacate cresterea barbii e genetica si tine si de varsta, nu ajuta nici barbieritul si nici alte "tratamente", abia pe la 25 de ani o sa vezi cum iti arata barba ca adult. Daca vrei sa iti faci totusi o idee te poti uita la tatal si bunicul din partea tatalui, pe acolo o sa te afli si tu.