| gabrielaaaaa00 a întrebat:

Ce puteti recomanda pentru căderea părului, electrizare, creștere?

Răspuns Câştigător
| MelindaPocsai11 a răspuns:

Foloseste o perie din lemn, pentru ca periile din plastic iti distrug parul si iti zgarie scalpul. Recomand samponul si balsamul de la L'oreal Dream Length, e genial pentru orice tip de par si foloseste o data pe saptamana ulei de cocos sau ricin. Bafta!

3 răspunsuri:
| alex495 a răspuns:

Nu stiu la ce electrizare te referi? Schimba samponul si tunde te putin mai scurt. Gen bob de ex

Răspuns utilizator avertizat
| alexdrc a răspuns:

Alege un sampon de aici.
https://fashionways.ro/sampon-impotriva-caderii-parului/
eu am incercat vreo 2 si au mers. dar depinde de parul si scalpul fiecaruia