| Stefaniaioana a întrebat:

Imi puteti recomanda un sampon sau niste uleiuri pentru caderea parului?

Răspuns Câştigător
| GeorgianaDiaconu a răspuns:

Masca de la Kallos cu Keratina ( costa 15 lei un borcan de 1000 ml )

Samponul Syoss Anti Cadere ( daca nu ma insel, are sticla gri sau neagra. ele fiind sortate pe culori, in functie de beneficii )

Uleiul de ricin (8 lei in farmacie naturista, parul creste si se intareste )

Balsamul Garnier cu sticla verde cu ulei de masline ( 12 lei) este absolut senzational.

Masca cu ou, miere si lamaie pentru par.